دومین جلسه علمی اولین کنگره سبک زندگی سالم

دومین جلسه علمی اولین کنگره سبک زندگی سالم

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، دکتر سینا قاسمی دبیر اجرایی کنگره سبک زندگی سالم با اعلام خبر برگزاری دومین جلسه اجرایی این کنگره در روز چهارشنبه ۲۶ آبان ماه گفت: در این جلسه درباره زمان برگزاری کنگره، مدعوین، شیوه ارائه مقالات اعم از شفاهی و پوستر و همچنین چاپ خلاصه مقالات کنگره برنامه ریزی شد. سخنران های مدعو کنگره انتخاب شدند و انشالله با برنامه ای که طی روزهای آینده هماهنگ می شود زمان بندی کنگره به اجرا در خواهد آمد.

دکتر شاهین آخوندزاده دبیر علمی این رویداد تاریخ ۲۹ و ۳۰ اردیبهشت ماه سال آینده را زمان برگزاری کنگره اعلام کرد و درباره شیوه برگزاری کنگره به صورت حضوری یا مجازی افزود: در حال حاضر قصد داریم کنگره را به صورت حضوری – مجازی برگزار کنیم بدین ترتیب که پایه برگزاری کنگره به صورت حضوری باشد و امکان شرکت برای مدعوین از خارج از کشور نیز به صورت مجازی مهیا گردد.

وی گفت: در این جلسه همچنین تصمیم گرفته شد که مقالات کنگره در مجله فارسی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران منتشر شود.

گفتنی است که کنگره سبک زندگی که به کوشش گروه پژوهشی سبک زندگی سالم سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران در حال برنامه ریزی است، اولین کنگره در حوزه سبک زندگی است که در ایران برگزار می‌شود.

پیش از این، تاریخ برگزاری اولین کنگره سبک زندگی بهمن ماه اعلام شده بود اما با توجه به برگزاری ششمین کنگره بین المللی و هشتمین کنگره ملی زخم و ترمیم بافت در این ماه، کنگره سبک زندگی به اردیبهشت ماه موکول شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.